صیانت


طرحی قرار است در مجلس ارائه شود همین روزها اینطور که در رسانه ها خوانده ام نامش هست “طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی”

البته که وقتی میخوانمش متوجه نمیشوم این متن را چه کسی نگاشته است و هدف از ارائه آن در این برهه حساس کشور چیست، طرحی که در آن هم به ممنوعیت استفاده از پیامرسان های خارجی اشاره شده است و هم ممنوعیت تبادل رمز ارزها بر بسترشان.

از یک طرف ما تلاش میکنیم ، نظر مجلس و دولت محترم را نسبت به پتانسیل هایی که رمز ارزها برای کشورمان برای مبارزه با تحریمهای ظالمه ، برای خنثی کردنشان و برای بهبود شرایط اقتصادی کشورمان دارند آگاه کنیم.، و از طرفی با ما جلسه میگذارند و ما هم طرحهایمان را ارائه میدهیم. و دیگر بر کسی پیچیده نیست که رمز ارزها چه پتانسیل های نهفته ای در خود دارند و چارچوب مند کردنشان تا چه حد میتواند علاوه بر اینکه فضا را برای رشد اقتصادی کشور فراهم میکنند، جلوی خروج گسترده و حتی سازماندهی شده ارز را از کشور بگیرد، میتواند راه گشایی باشد برای اقتصادمان که دشمنانمان محدودش کرده اند.

البته که ما به تلاشمان برای آگاه سازی مسولین دلسوز نظام ادامه میدهیم، و در برابر این خبرها و عواقب آن هم هشدار میدهیم که تصویب چنین طرح های آب به آسیاب دشمن ریختن است و چه بسا عده ای آگاهانه یا نا آگاهانه باعث خسرانی شودند که شاید دیگر نتوان جبرانش را کرد. بار دیگر حامیت و دلسوزان نظام را به مشارکت و یاری میطلبیم و از آنها میخواهیم که اجازه تصمیمات شتابزده و ناگهانی را سلب کنند. ما فعالان این حوزه صادقانه تلاش کرده ایم آنچه داریم را در طبق اخلاص بگذاریم و راهمان را از عده ای که بجای مافع ملی ، مناقع شخصیشان را دنبال میکنند جدا کنیم. ما همینجاییم، در همین ایران خودمان، هر جا امر میفرمایید تا خدمت برسیم. امیدمان هم به خدا است و یاری شما و اتحاد خودمان و مردم کشورمان. هیچ وقت دل به خارج نشسته هایی که هم هستند و هم نیستند خوش نکرده ایم و اتفاقا از آنها هم میخواهیم اگر سودای ایران را در سر دارند بیایند همینجا، با همفکری هم راهی خواهیم یافت. اگر در خارج نشسته ای و از گرفتاریهایی که اینجا هست غافلی ، انتظاری هم ندارم آنچه میگویم را درک کنی. دغدغه های تو شاید چیز دیگری باشد. اما من، اما ما دغدغه مان منافع ملی مان است و خدمت به کشورمان و بعد هم کسب روزی حلال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *